Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: -9,80%

Re: Panie Inzynierze Maliniak dzisiaj mamy wtorek!

Zgłoś do moderatora
Przyznaję z zawstydzeniem, że wyraziłem się szablonowo. Pisząc o jednym, miałem na myśli początek obsunięcia się rynków, trwający kilkanaście dni. Taką solidną korektę. A co po niej? Ruch boczny lub człapanie się z wolna w przywracaniu poziomów, ale na pewno nie rajd św. Mikołaja, który znają analitycy.

Teorię mam taką: "żadne drzewo nie rośnie do nieba". Jeśli USA podniosą się do rekordu i to jeszcze w tym roku, będzie to oznaczać, że pieniądze z 24 godzinnych drukarni nadal idą w tłoki i jest ich stanowczo za dużo. To z kolei prowadzić będzie to równoległych skutków ekonomicznych, które zwyciężą pewnego dnia nad lokowaniem kapitału w akcjach. Wówczas będzie tąpnięcie i to bardzo bolesne.

Hubina łatwo nie odrobi kursu, a udeptane 0,55 to marzenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,10% 0,45 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.