Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 87,23%

Re: Pani Prezes, czy są to stracone miliony ?

Zgłoś do moderatora
Potyn cytujesz " wyborcza.pl " z 2014 r że nie ma gdzie w lodzi posadzic 2 tys drzew a czemu nie zacytowales tej samej gazety rok pożniej Miasto zamierza posadzić w tym roku prawie 5 tysięcy drzew, głównie przy ulicach. Ma to zrekompensować liczne wycinki w czasie prowadzonych inwestycji.
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,17646749,Posadza_w_Lodzi_prawie_piec_tysiecy_drzew.html
moglbys mi wytlumaczyc skad sie wziela mozliwosz zasadzenia 5 tys drzwew w 2015 jak rok wczesniej nie było miejsca na 2 tys .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.