Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 87,23%

Re: Pani Prezes, czy są to stracone miliony ?

Zgłoś do moderatora
To nie ja tylko ty napisales na forum glupoty. Jesli sie juz zabrales za pisanie i twierdzisz że to co napisales to prawda Odpowiedz na proste pytania
1 kiedy i za ile kupili te 12,5 ha
2 jaka jest wycena wycinki wedlug nowych stawek (nie podawaj stawek które na dzien dzisiejszy nie obowiazuja )
3 ile drzew faktycznie trzeba wyciac na dzien dzisiejszy bo czesc drzew jednak zostaje
4 moglbys podac żrdódło z ktorego wiesz że nie wybuduja na tej dzialce budynkow
5 niech ci d- pa dobrze na feriach wymarznie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.