Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 87,23%

Re: Pani Prezes, czy są to stracone miliony ?

Zgłoś do moderatora
dovado, Ciekawy zadał ci proste pytanie, abyś wskazał gdzie jest napisane, że już mają zawarte umowy na domki w Łodzi. Na to nie potrafisz odpowiedzieć.
Ja Ci odpowiem, takich umów nie ma, bo budowa nie ruszyła i pewnie nie ruszy. Zaraz zezwolenie na budowę wygaśnie a wszystko za przyczyną tego, że nie są w stanie zapłacić za drzewa do wycinki. Może i by mieli ale tą opłatę musieliby przerzucić w cenę domków co podrożyłoby ceny domków tak, że nie byłoby chętnych na ich zakup. Dlatego ta budowa nie ma możliwości ruszyć. Zakup tego gruntu to oczywista strata dla JHM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.