Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,98 zł , zmiana od tamtej pory: 79,59%

Re: Pani Prezes, czy są to stracone miliony ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 7 pażdziernika 2014 roku na stronie JHM Aktualności: http://jhmdevelopment.pl/s/brief/brieflist/0/0/ pojawiła się informacja:

Sprzedaż mieszkań wyższa kwartał do kwartału o prawie 150% 07.10.2014
Obserwując pozytywne tendencje na rynku, w najbliższych miesiącach Spółka planuje uruchomienie kolejnych projektów deweloperskich. Nowe osiedla mieszkaniowe mają powstać między innymi w Katowicach (196 mieszkań), Rumii (237 mieszkań) oraz Łodzi (81 domów). Realizacja nowych projektów ma kosztować ponad 110 milionów złotych. 

Jak dziś wszedłem na stronę JHM Development w zakładkę SPRZEDAŻ to niestety nie ma tam Łodzi. To znaczy, że nie rozpoczeli jeszcze budowy.
Więc czy mógłbyś podać źródło skąd wiesz, że Jhm prowadzi już przedsprzedaż na 2,3 ha. W latach 2016 -2017 ma powstać 15 domów wolnostojących Osiedle Leśne. W przedsprzedaży na rok 2016 ma 4 na 2017 3 klientow.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.