Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,97 zł , zmiana od tamtej pory: 81,44%

Re: Pani Prezes, czy są to stracone miliony ?

Zgłoś do moderatora
Mogles wziasc artykuł sprzed dziesieciu lat byloby smieszniej
Po pierwsze piszesz że nie sprzedadza 12 ha ziemi a jak mieliby sprzedac jak jet to dzierżawia wieczysta od Polskiego Zwiazku Lowieckiego Objęcie gruntu w użytkowanie wieczyste wymaga zawarcia umowy w formie aktu notarialnego oraz wpisu do księgi wieczystej. Właściciel, czyli oddający w użytkowanie pozostaje nadal pozostaje właścicielem gruntu i pobiera z tego tytułu opłatę roczną od użytkownika
.Budynki i inne urządzenia wzniesione na gruncie przez wieczystego użytkownika stanowią jego własność.
Po drugie Osiedle domków zajmie zaledwie pięć z ponad 12 hektarów - tłumaczy Michał Michalski. - Deweloperowi zależy, by osiedle powstało blisko terenów leśnych. To atut osiedla, więc nikt nie będzie niszczył lasu. Na razie nie ma też planów, by ten teren ogrodzić.W podobnym tonie wypowiada się biuro prasowe łódzkiego magistratu. - Aktualnie sprawdzana jest rzetelność i poprawność inwentaryzacji oraz weryfikowana jest konieczność usunięcia poszczególnych drzew - mówi Grzegorz Gawlik z biura prasowego łódzkiego magistratu.
Po trzecie twoj artykuł jest sprzed dwoch lat obowiazywaly inne stawki Prezydent podpisał ustawę 21.07.2015 Mniejsze opłaty i kary za wycinkę drzew
. http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,17538601,Oplaty_za_wycinke_beda_kilkakrotnie_nizsze__Poslowie.html
Po czwarte Jhm prowadzi juz przedsprzedaz na 2,3 ha W latach 2016 -2017 ma powstac 15 domow wolnostojacychOsiedle Leśne, Łódź Domy wolnostojące położone będą na dużych, zadrzewionych działkach, Wszystkie nieruchomości gwarantują przyrodę na wyciągnięcie ręki. W przedsprzedazy na rok 2016 ma 4 na 2017 3 klientow
Po piate sprawdz znim cos napiszesz bo za podawanie nieprawdziwych informacji grorza kary.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.