Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pamowcy sprzedali swoje akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-25 o godz. 10:36 ~Fee napisał(a):
> Koncesja poszukiwawcza to zobowiązanie do wykonania prac poszukiwawczych, a jeśli takowe nie są prowadzone, koncesjonariusz traci koncesję. Oczywistym jest, że jeśli nie jest w stanie funkcjonować na rynku to wydawca koncesji nie ma obowiązku czekać na procedury upadłościowe. Koncesja produkcyjna nie została wydana, więc nie ma mowy od odcięcia od jakiś potencjalnych i przyszłych profitów.
> Zastanawiam się czy to forum to kółko wsparcia psychicznego dla umoczonych, bo PAM nie daje żadnej nadziei

Dokładnie. Rzeczywiście kółko wsparcia.
Do tego bezsilne PAM, ja się zastanawiam na ile to zaślepiona wiara w Małeckiego, a na ile - poza tym śmieciem ciągle tu aktywnym który daje im nadzieję - już opadły im ręce. Może nie opadły bo jak ten śmieć jest aktywny to niektórzy myślą, że coś jest na rzeczy i Małecki "walczy", hehe :0).
Na jak długo starczy im tej nadziei, gdy w końcu oprzytomniawszy uznają ten "dobry omen" aktywnego niebywale trolla Małeckiego ostatecznie jako broniącego tchórza oddalającego apokalipsę w nieskończoność, albo uznają tego Jonnę po prostu za świra?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.