Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pamowcy sprzedali swoje akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-24 o godz. 15:11 ~Fee napisał(a):
> a nie ma tam jakiejś upadłości? bo jeśli tak, to WZA nie będzie, a jeśli firma nie produkuje gazu i ropy, a nawet i nie prowadzi aktywnie poszukiwań surowca, to i koncesja - tam w Kazachstanie - wrócić musiała do ministerstwa...? Możliwe, że już ktoś inny wziął ją na kolejne lata, a jeśli tak, to wy tu piszecie ...tak sobie, spod palca?

Dobre spostrzeżenie o apokalipsie podskórnej, aczkolwiek Petrol nie musiałby upaść żeby koncesja wróciła do Min. Kazachstanu. Może wróciła a Małecki siedzi cicho bo sie boi tego nam powiedzieć, jest strach więc przedłuża wywołanie jawnej medialnie, oficjalnej apokalipsy.
Tak nawiasem, upadłość Petrola sama w sobie to niepotrzebny wysiłek, coś jakby wziąć się do pracy nad czymś NIC żeby uzyskać NIC. Stąd podejrzenia wielu, w tym mnie, o dokonującej się od pewnego czasu apokalipsie po cichu, bez wstrząsów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.