Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PAM powinien złożyć wniosek do Prokuratury w sprawie

Zgłoś do moderatora
@Rici, zrob dobry uczynek, pochyl sie nad papierami, wybierz co nalezy, poukladaj i juz bez jezyka prawniczego , przekaz to do PAM, my juz oddamy do obrobki prawnkom. Wtedy ladniej zabrzmi "trzeba"
Przepraszam, jesli wybrzmialo zlosliwie, ale tak to ogolnie wyglada :stoje z boku, moge wrzucic pomysl, ale reszta niech sie zajmie ktos
inny.
PAM nie ma Kancelarii Prawniczych na uslugi, a kasa musi pochodzic ze skladek czlonkowskich. Nie mamy sponsorow .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.