Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5%

Zgłoś do moderatora
Zastanawiają się niektórzy , dlaczego PAM potrzebowało złożenia depozytów z pewnym czasowym zablokowaniem .
A jak wyobrażacie sobie kontrolę nad stanem posiadania % akcji Spółki ? Czy każdego dnia prawnik ma sprawdzać / a musimy Go opłacać z naszych składek / - kto ubył i ile zabrał ze sobą %.
Choć wiadomo , że każdy ma taką możliwość , o czym mówi Regulamin /tu chodzi o pewną procedurę/

Ale też chodzi o to ,by w miarę możliwości , na czas przyszłych negocjacji , byśmy stanowili realną "siłę" , której nie mogą lekceważyć.

P.S. Jak niesie pewna plotka / jak wiecie , w każdej plotce jest żbło prawdy/ - Regulamin PAM II jest prawie kopią Regulaminu PAM I.
Oby nie okazało się , że jest to PLAGIAT !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.