Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5%

Zgłoś do moderatora
@Kuelic . Ty wiesz najlepiej dlaczego wyszles z PAM, na dlugo przed pojawieniem sie pomyslu z PAM II.. I jak sue domuslam, nue byl to regulamin, bo wiem, ze potrafisz czytac ze zrozumueniem...
Bo jak wiesz , ostatecznie to Akcjonariusz ma sam zadecydowac, co zrobi ze swoimi akcjami, majac na stole (jesli uda sie doprowadzic sprawy po naszej mysli) kilka wersji.
Zaluje, ze publicznue, tu na forum okresliles Pana Ryszarda slugusem pewnej osoby (nie wymienue, ale Ty wiesz o kogo chodzi).. Jak bardzo sie myliles wydajac taka nieprzyjemna opinie, bedzuesz zapewne mogl sie o tym przekonac. Mysle, ze bedzue Ci conajmnuej glupio. Choc wuerze, ze vedzue Cie na to stac, by przeprosic Pana Ryszarda.
Poza tym wiesz, ze Cie lubie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.