Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5%

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-13 o godz. 19:50 ~Kielich napisał(a):
>
>
> Pam II to alternatywa dla tych którym nie odpowiadał statut ,
> prawie z wlnej stopy a będziecie w grupie którą jak będzie zarejestrowana ,
> to będzie miałe te same prawa co i ta pierwsza .
>

Powiem Ci coś...takie gadanie to jest typowy styl Polaka.Nie odpowiada mi statut to zrobię sobie nową organizację i będę rządził po swojemu----rozdrobnienie ,rozwodnienie i w końcu wielka kicha i totalna porażka i utopiona gorycz w kieliszku,
A nie lepiej przyłączyć się i próbować zmienić ten statut ,szczególnie ,że PAM ma dobrego mecenasa i najważniejsze -to jedność i jednomyślność w negocjacjach a nie prostackie ambicje,które zostaną momentalnie wykorzystane przez przebiegłych kazachów i rosjan .Oni będą zadowoleni jak będą rozmawiać z pojedynczymi a nie ze zorganizowaną grupą, którą reprezentuje biegły adwokat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.