Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5%

Zgłoś do moderatora
kolego smerf, słabo się robi od samego czytania takich bzdur jak twoje wypociny, musisz być naprawdę (...) typem. Aaaa zaraz jest jeszcze jeden lepszy od ciebie ten co o grzebaniu wypisuje, ten to ma naprawdę z deklem.
Postaram się tobie wyjaśnić w trzech punktach po co PAM2... A w zasadzie nie będę tego robił bo i tak nie zrozumiesz.

Jako milczący, długoletni obserwator forum (sporadyczne wpisy) chciałby prosić o komentarz @zośka

Szanowna @zośka, (z tego co widzę z wpisów) przystąpiłaś do PAM 1. Chciałem Tobie powiedzieć i oddać honor, że na forum jedynie Twoje i może jeszcze wpisy jednej/dwóch osób zasługiwały na uwagę. Zawsze kulturalnie i merytorycznie, co w materii tej nieszczęsnej spółki jest niemalże niemożliwe, a jednak. Dziękuje i czekam na więcej wpisów i komentarzy. Chciałbym Ciebie prosić o uczciwe wypowiedzenie się jaka jest sytuacja w spółce 9według Ciebie) i co daje (może dać) przewagę członkom PAM1. (jeśli jak twierdzi kolega smerf/ członkowie PAM 1 wiedzą co w trawie piszczy)
Jestem w grupie akcjonariuszy która stara się utworzyć Pam2 i nie robimy tego żeby zaszkodzić komukolwiek czytaj PAM1. Miałem nawet cicha nadzieję że skoro PAM1 ma ponad 10% to może ktoś z Pam1 mógłby "przejść" do PAM2 na zasadzie wolnego tranferu żebyśmy osiągneli 5%??? - nie gryziemy, a mamy dobre intencje tzn. chcemy wyjaśnić co dalej z tym przekrętem i co nas czeka...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.