Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5%

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-12 o godz. 14:58 forward napisał(a):
> A może wolimy złożyć pozew w grupie?

Czy można wiedzieć pozew o co?
O zniesławienie? (KC)
Z powodu przestępstwa? (KK, ale nie będzie pieniędzy). Jakiego przestępstwa dokładnie? Kogo chcecie pozwać? Prezesa? - którego? Kogo z zarządu?
O wyrównanie strat? (KC) Jeśli tak, to w jaki sposób przestępczo spowodowane straty spółki wpłynęły na cenę akcji i o ile?
O jaką sumę chodzi? - to trzeba wiedzieć, bo od np. tych ukradzionych milionów wpis sądowy wyniesie 200.000 zł, a trzeba dobrze pomyśleć o co Wam chodzi, bo w przypadku przegranej 200.000 zł przepada.

A może nie masz kompletnie pojęcia jaki pozew i ten wasz PAM2 powstaje nie wiadomo po co, np. "na wszelki wypadek"?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.