Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,20 zł , zmiana od tamtej pory: 22,31%

Re: Palenie 4.000.000.000 MCAN to krok do gigantycznego wzrostu wyceny

Zgłoś do moderatora
no oczywiście!!! bez zrozumienia?....daj spokój!
z dnia na dzień znika 80 % przewspaniałych jak dotąd pozabilansowych aktywów.
w zamian dostajesz mglistą i nieakceptowalną czasowo perspektywę aprecjacji reszty macantów do pułapu wziętego z kosmosu.
''bez kozery powiem pięćset ''a już ''wykładniczy wzrost rynku marihuany leczniczej'' to naprawdę bajka dla giełdowej frajerni.
tak czy siak , na razie to balon i jego gruszki na wierzbie są wyceniane baaardzo optymistycznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 5,14% 61,40 2021-10-25 15:12:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.