Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,06 zł , zmiana od tamtej pory: -3,94%

Re: OTMUCHÓW 8 zł za akcje ponoć proponują Turcy

Zgłoś do moderatora
przebieg obecnych notowań nie ma żadnego wpływu czy właściciel spółki ogłasza wezwanie do skupu wszystkich akcji czy nie,
decydującą kwestią są plany właściciela dotyczące dalszego rozwoju spółki:
a) czy potrzebuje kapitału (zostaje na giełdzie),
b) czy wycofuje spółkę z giełdy (sam ma pieniądze na inwestycje i nie widzi konieczności ponoszenia kosztów związanych z giełdą),
Praktyka ostatnich lat na GPW oraz statystyka pokazują, że:
a) wycofanie spółki z giełdy jest bardzo realne,
b) OFE mogą zażądać wyższej ceny za odsprzedaż posiadanych pakietów,

W związku z powyższym cena akcji na poziomie 8zł. jest realna !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW -1,02% 3,90 2021-10-28 12:58:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.