Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,15 zł , zmiana od tamtej pory: -19,28%

Re: OSTATNIO ROZMAWIAŁEM Z PANEM SOROSEM NA JAKIM JACHCIE BĘDZIE SPĘDZAŁ

Zgłoś do moderatora
I LICZĘ NA PREZYDENTA RP DONALDA TUSKA, ŻE ZAŁATWI TE SPRAWY Z UE ODNOŚNIE ENERGETYKI, BO SZKODA TYCH NICZEMU NIE WINNYCH LUDZI W RP. A JAK PAN DONALD TUSK BĘDZIE PREZYDENTEM, TO MOŻE LICZYĆ NA RODZINĘ WERNHERA von BRAUN. GRATULUJĘ DONALDOWI TUSKOWI OSIĄGN IĘĆ W UNII EUROPEJSKIEJ. GDAŃSK TO JAK RODZINA.
INŻ. DOKTOR STAN MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -3,02% 9,00 2021-09-16 17:02:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.