Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -15,33%

Re: Ostatnie komunikaty to skup akcji przez Zarząd :)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-29 o godz. 14:43 ~Wirtuoz napisał(a):
> Wezwania do akcji publikuje kazda spolka bo to odgorny obowiazek nalozony przez GPW. Zobacz dokladnie informacje z ESPI/EBI/PAP i kto kupował od lipca br. akcje

A czy ja o wezwaniach pisze, czytaj ze zrozumieniem. Piszę ze nie ma żadnych nowych komunikatów tylko stare o nabyciu zanim się zwalilo, wiec odgrzewa stare kotlety.
Obecnie tylko infa o wezwaniu a nie nabyciu. Od tego czasu sporo spadlo w tej bessie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HORNIGOLD -0,30% 0,17 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.