Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,20 zł , zmiana od tamtej pory: -13,52%

Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE.....

Zgłoś do moderatora
człowieku piszesz o sprawach zupełnie nieistotnych z punktu widzenia całości, teraz praktycznie to co sie dzieje na akcjach nie ma żadnego znaczenia, ale jak ktoś tu robi kółka to wcześniej czy później srogo się przejedzie, zarobi 6% a straci ze 150%. Jak to często bywa jedno info o duzym kontrakcie przekazane po zamknięciu sesji spowoduje tu otwarcie kolejnej sesji na zupełnie innym poziomie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -3,21% 10,55 2021-10-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.