Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,20 zł , zmiana od tamtej pory: 7,79%

Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE.....

Zgłoś do moderatora
Możliwe, ale co nam zmieniają dzienne zagrywki kogoś "cwanego"? Siedzimy tu dla fundamentów w postaci Saule Technologies czy po co? Chce sprzedawać to niech sprzedaje, ma do tego prawo. Może ma dużo akcji i nie chce kursu zaniżyć sprzedając PKC? W 2012 też wielu "sypało" CDProjekt po 5 zł kupione za 1 zł. Zrobili deal życia czy nie? Poczekaliby 4 lata sprzedaliby po 33(czyli zamiast 400% mieliby 3200), poczekaliby jeszcze 4 lata, sprzedaliby po 450 zł. A nawet załóżmy że by ten moment przespali to dziś mogą sprzedać po 190, tragedii nie ma. No tylko ile osób na CDR trzyma akcje od 2010, raczej mało. Oczywiście z tym CDR mi łatwo pisać patrząc na wykres, czyli po fakcie. Na żywo ludzie mieli nerwówę i nie było to wcale takie oczywiste, że wybije na kilkaset zł. Przynajmniej nie było oczywiste dla większości akcjonariuszy...Tymczasem dla mnie oczywiste jest, że Saule wybije jak CDR albo Mercator, tylko że lepiej, bo ma rewelacyjny i innowacyjny produkt, a w zasadzie produkty. Argumenty że "coś jest nie tak bo ktoś sypie a nie powinien bo to przecież taka rewelacyjna spółka ma być" do mnie nie przemawiają - tak było, jest i będzie na każdej spółce. Czas pokarze czy dobrze robimy mrożąc tu swój kapitał, za parę miesięcy będzie widać gdzie zmierza kurs. A wpisami typu ostatni dzwonek na tanie akcje nie ma co sobie głowy zawracać, takie teksty są codziennie na forum prawie każdej spółki. Tu teraz będzie gruby miesiąc konsolidacji i zastoju, chyba że info przyjdzie szybciej(na co chyba większość z nas po cichu liczy), ale teksty typu "zaraz info i rakieta" też kursu nie napompują - czekamy na konkrety. Ale jak już przyjdą, będzie można merytorycznie pisać o rakietach i petardach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 6,05% 13,15 2021-10-15 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.