Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: 7,26%

Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE.....

Zgłoś do moderatora
ooo i manewry, które lubię się zaczęły czyli : Wyskakiwanie z akcji spoza wolumenu, oczywiście pod kupujących. Czyli oferta kupna po 12,20 400 akcji, na sprzedaży 60 akcji po 12,40 i co się dzieje? Jeb, ktoś sobie wyskakuje z tych 400 akcji po 12,20 po czym szybki zakup na 12,40 5 sztuk aby tego nie było tak bezczelnie widać. Wygląda na to, ze ja ustawisz zakup powiedzmy 2000 akcji czy więcej na przykładowo 11,50 to jak nie dziś to jutro ktoś je wsypie do Twojego koszyka. na teraz jest 2650akcji po 12,00 na kupnie. Pewnie dziś będzie zrealizowane. Spółdzielnia nie kładzie batonów na sprzedaży tylko wyskakuje pod zlecenia kupujących, ładniej to wygląda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 1,14% 13,30 2021-10-18 16:37:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.