Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,67%

Re: Ostatni dzień na akcje w ramach prawa poboru

Zgłoś do moderatora
Tak właśnie jest. Jeśli zbijają tak kurs to tylko po to, żeby zniechęcić do objęcia nowej emisji przez drobnych. Wtedy Duży zapis na nie objęte akcje - tylko tak można kupić duży pakiet akcji po taniości bez wpływu na kurs - wcześniej odddawali > 1 zł. Gdyby chcieli to oddać ulicy to utrzymywaliby kurs wysoko żeby każdy był zainteresowany dokupić przez PP.
Aleeee:
Teraz posiada pakiet 2.7mln szt po 60 gr to daje ok 1,7 mln zl wartosci.
po emisji bedzie miał ok 11 mln akcji o wartości 6,6 mln zł. tylko bedzie musiał je kupić po 55 gr.
Ja sadnie niżej to będzie okazja :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OLYMP 0,00% 0,52 2024-02-26 14:38:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.