Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -16,32%

Re: Ostatni dzień na akcje w ramach prawa poboru

Zgłoś do moderatora
Pytanie ile na ulicy można kupić bez windowania kursu a ile ktoś być może chce tych akcji nabyć. Emisja z pp by nie psuć opinii spółce emisją dla swojaków, ale cena akcji w zasadzie zaporowa dla drobnych bo w podobnej można wziąc z rynku i nie czekać na ich wprowadzenie do obrotu czasem kilku lat. Ulica nie kupi, może jest za to chętny na duży pakiet w zapisach dodatkowych, który weźmie sporo lub całość ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OLYMP -1,51% 0,52 2024-02-22 15:45:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.