Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -13,38%

Re: Ostatni dzień na akcje w ramach prawa poboru

Zgłoś do moderatora
Zobaczymy. Benefit rośnie. Do Downstrem z Krakowa wszedł inwestor branżowy. Podobno jakiś miliarder. Branża sportowa jest dla rynku atrakcyjna. Tak poza nawiasem to inwestowanie to nie proces na chwilę. Dajmy im szansę rok - dwa a może trzeba trzy lata. Wtedy zobaczymy. Jak dobrze wykorzystają środki to rozwój napędzi wycenę. Sektor jest dobry, marka silna jak na Polskę. Kropka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OLYMP -0,19% 0,52 2024-03-01 15:52:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.