Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 0,78%

Re: Orzeczenie SN.

Zgłoś do moderatora
"Na dzień 31 marca skonsolidowany TCR wyniósł 8,8% wobec normy kapitałowej dla GNB wysokości 9,32%. Oznacza to lukę kapitałową wysokości ok. 200 mln zł oraz lukę do wymogu połączonego bufora rzędu 1,2 mld zł.

Gdyby waga ryzyka została obniżona do 100, to uzysk na kapitale wyniósłby 500 mln zł, wówczas mielibyśmy nadwyżkę luki kapitałowej o ok. 300 mln zł, a łączna luka liczona d wymogu połączonego bufora wyniosłaby ok. 600 mln zł i dotyczyłaby wyłącznie długu podporządkowanego - wyjaśnił członek zarządu Maciej Kleczkiewicz."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE 0,44% 0,18 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.