Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 0,78%

Re: Orzeczenie SN.

Zgłoś do moderatora
@esr dzięki i z od serca życzę również powodzenia !

Ja co prawda miałem spory pakiet (średnia zakupu ok. 30 gr), który sprzedałem pod koniec kwietnia (spanikowałem), ale w zeszłym tygodniu tygodniu kupiłem ponownie, tym razem mniejszy pakiet po 17 gr. I też jestem pierwszy raz na kilkuprocentowym plusie.

Jest ryzyko wtopy, jest ryzyko pięknego zysku. Postanowiłem działać kontraruański.
Giełda to głównie gra psychologiczna.
"Bądź chciwy, gdy inni się boją ..." (Warren Buffeta).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE 0,44% 0,18 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.