Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 0,78%

Re: Orzeczenie SN.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-08 o godz. 23:38 ~Mirass napisał(a):
> @esr jak dobrze sięgam pamięcią zainwestował w GNB 0,5 mln akcji.

HEHE, NO KRZYWDY NIE BEDZIE JAK NA 1 pln WSKOCZY :))))))
Spłacę ten frankowy i jeszcze na Wakacje zostanie :)
Oby, ale ryzyko duże i było już na minusie (po piątkowych wzrostach dopiero wskoczyło na mały plus), ale grunt to wiara i cierpliwość i powinno być dobrze wg wszystkich danych na niebie i ziemi.
No i tego 1 PLN Wam (Mirass, miszcz, Ferpley) i sobie życzę :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE 0,44% 0,18 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.