Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -0,33%

Re: Orzeczenie SN.

Zgłoś do moderatora
W pt byłem w banku i przy okazji załatwiania sprawy porozmawiałem z pracownica, ktora opowiadała, że swego czasu zajmowała się obsługą kredytów CHF. Opowiada, że może jeszcze zrozumieć kredytobiorców-laikow. Ale nie, a to dość była duża liczba kredytobiorców- osób z definicji świadomych ryzyka walutowego jak księgowi, prawnicy, nawet pracownicy banków. A teraz to oni podnoszą wielkie larum.
Niea darmowych lunchów i wiem, że SN weźmie pod uwagę zdrowy rozsądek w najbliższy wtorek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -0,66% 0,18 2021-07-30 11:56:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.