Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,75 zł , zmiana od tamtej pory: 12,53%

Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac

Zgłoś do moderatora
Czy robią z siebie durniów? Prawda jest taka że nie spodziewali się że ludzie będą tak masowo w krótkim czasie wykupywać paliwo które akurat na światowych rynkach zaczęło rosnąć a tu po znacznie nizsze to nawet Niemcy,Czesi i Słowacy wykupują u nas tanie paliwo. Pisałem o tym dużo wcześniej że mamy zbyt tanie paliwo do średniej w UE to takie państwa dawnego bloku wschodniego w większości potrafiły mieć wyższe ceny paliw niż w Polsce pomimo często mniejszych zarobków. To opozycja grzmiała wtedy że Orlen zawyża ceny paliwa i okrada kierowców bo za Tuska cena paliwa była porównywalna lub niższa niż dziś a baryłka miała cenę znacznie wyższa. Czy to nie jest przekręt opozycji czy PO ? Za to co robi PIS zaniżając wcześniej czy szczególnie teraz cenę paliwa powinien być rozliczony tak nie może być!!! Orlen stać na to aby dać w gratisie ludziom kilka miliardów zł z paliwa bo mają dużo większy dochód ze sprzedaży przerobow z ropy i że stacji innych artykułów ale pytam po co dawać później opozycji paliwo napędowe do tego że dystrybutory mają awarie i to jeszcze przed samymi wyborami?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -2,22% 66,11 2024-02-22 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.