Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,86 zł , zmiana od tamtej pory: 12,32%

Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-10-02 o godz. 09:31 ~Prawda napisał(a):
> Można krytykować PIS za wiele rzeczy ale do zarządzania Orlenem nie można mieć wielkich pretensji. I wypisywanie takich farmazonów nie popartych faktami nie ma sensu. Może i jest DYZMA ale liczy się co zrobił. Tak jak w tej powieści. Wiele firm prywatnych dobrze prosperujących by chciało mieć takie zyski. PO przez 8 lat bardzo słabo zarządzało spolka i niech się dobrze zastanowi jeśli wygra wybory czy warto pociac gęś która znosi złote jajka z zawisci.

Ty wez sie zapisz do ukrytej prawdy Nie pisz wiecej bo ci zrylo beret z propgandy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -2,22% 66,11 2024-02-22 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.