Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,45 zł , zmiana od tamtej pory: 6,04%

Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac

Zgłoś do moderatora
Żadna spółka prywatna nie mogłaby robić takich przekrętów?Jest wiele spółek prywatnych co robią przekręty na dużą skalę i to ewidentnie kwalifikujące się do ukarania a dobrze prosperuja. Do Orlenu nie można wiele zarzucić co do nie do końca trafionych decyzji. Ja bym ukarał jedynie PIS za to że ciągle zaniżał ceny paliw a szczególnie teraz wbrew temu co pisała i mowila opozycja wmawiając ludziom że okradają kierowcow. To był przekręt szczególnie że strony PO!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -2,97% 61,98 2024-02-29 17:04:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.