Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,70 zł , zmiana od tamtej pory: 5,59%

Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac

Zgłoś do moderatora
Pisałem już że dla Orlenu spadek wyników finansowych z paliwa nie jest duży ma dużo większe zyski z przerobu ropy. Orlen ogłaszał wcześniej gigantyczne zyski i były spadki cen akcji teraz ogłosi mniejsze zyski i też mogą być spadki tu nie ma reguły. Widać że kurs jest dolowany przez opozycję a PIS gdyby chciał to by mógł nakazać Orlenowi teraz właśnie skupować po atrakcyjnej cenie akcje i kurs by skoczył wyżej przed samymi wyborami a to by nie dało paliwa propagandowego dla opozycji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -2,97% 61,98 2024-02-29 17:04:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.