Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Orlen-Kazachstan-Petrolinvest-OTG-Emba .Ogromne złoża do Przejęcia .

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-08 o godz. 17:19 ~Realista napisał(a):
> Dnia 2022-06-08 o godz. 13:46 ~RR napisał(a):
> > Dnia 2022-06-07 o godz. 20:43 ~Koper napisał(a):
> > > Będziecie przeklinać dzien w którym pojawiła się myśl "Orlen" , myślicie że Orlen nas wykupi ? Zapłaci uczciwie? To źle myślicie.
> >
> > Nigdy Orlen nie kupi akcji Petrolinvestu. Nigdy.
> >
> > Ew. kupi spółkę w Kazachstanie posiadającą koncesję. Ewentualną kasę dostaną wierzyciele, akcjonariusze Petrola zostaną z niczym.
>
> Czy te informacje otrzymałeś od nowego zarządu Petrola? Masz dojście?

/////////////////// RR urodzony pesymista z wyliczeniem wartości 1 akcji na 0,00 zł, na drugim biegunie nikt ze swoimi 76000 zł za papierek

Prawda jest gdzieś koło nominału. Dowidzenia (:

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.