Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,00 zł , zmiana od tamtej pory: -62,50%

Re: Organic Farm ma 700 tys akcji x 30 zl = 21 mln zl ze sprzedazy ?

Zgłoś do moderatora
-07 01:39:IP 89.72.127.*
Drodzy Inwestorzy, kierunek 20 zl, dlaczego? Wiekszosciowy udziałowiec - Organic Farma wychodzi z Bioplanet... Swoje zarobił fakt, po 2- zaraz wchodzi na polski rynek niemiecki dystrybutor, Bioplanet szybko emisje chcieli zrobić... Spółka dlugofalowo ciekawa, kupowac kolo 20 zl, sprzedawac 28, oczywiście będzie obrona przez Prezesów i rodzinkę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 0,00% 10,50 2022-11-29 15:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.