Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,20 zł , zmiana od tamtej pory: -63,91%

Re: Organic Farm ma 700 tys akcji x 30 zl = 21 mln zl ze sprzedazy ?

Zgłoś do moderatora
Troszkę mniej bo ceną będzie 28. Pod 20 mln zł.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Cena-akcji-w-ofercie-publicznej-Bio-Planet-ustalona-na-28-zl-8227111.html 

To jednak dla Bio-Planet ma drugorzędne znaczenie.

OFZ spełnił ważną rolę w historii BIP. Na początku rozwoju - wzmocnił spółkę kapitałem i był ważnym klientem realizując na samym początku spory obrót (a spółka dzięki temu spore marże). Dziś to promile w obrocie i rola tej spółki w rozwoju Bio Planet się skończyła,

Trzeba ładnie podziękować za lata współpracy i życzyć powodzenia.

Wchodzą zamiast OFZ fundusze inwestycyjne zaś klienci indywidualni będą mieli 200 tys. akcji co winno dać jako taką płynność.
Wg mnie wielkiej jednak nie będzie, bo Fundusze Inwestycyjne będą chciały te akcje wyjąc klientom indywidualnym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -4,80% 10,90 2022-11-25 15:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.