Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,36 zł , zmiana od tamtej pory: -37,27%

Re: ORANGE RUSZYL wiec...

Zgłoś do moderatora
No ciekawe, ze sprzedaży masztów chcieli skupić akcje. Operacja zakończyła die fiaskiem, wiec maja duży zysk z którego trzeba będzie zapłacić podatek, wiec może ponowny wykup po wyższej cenie?
  • ORANGE RUSZYL wiec... Autor: ~CYFROWY
  • Re: ORANGE RUSZYL wiec... Autor: ~MS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 0,64% 22,18 2022-05-26 10:22:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.