Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,80 zł , zmiana od tamtej pory: -35,48%

Re: OPTeam : Gotowi do startu ? Zajmować miejsca. Zaraz start ...

Zgłoś do moderatora
Apple kupił firmę, która w Polsce wdraża Soft POS-a.

Mowa o kanadyjskiej Mobeewave, za którą Apple zdecydował się zapłacić ok. 100 mln dolarów.
Tymczasem Mobeewave jest firmą dobrze znaną w polskiej branży płatniczej.

Od dwóch lat przygotowany przy współpracy z nią terminal aplikacyjny rozwija spółka Polskie ePłatności, jeden z trzech największych w Polsce operatorów terminali płatniczych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,00% 16,00 2021-09-21 14:30:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.