Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -4,55%

Re: Oprucz patrowicza starego do mlodego pokurcza nik nie kupuje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-24 o godz. 10:07 ~Belfer_klasy_I napisał(a):
> Te, specjalisto-pierwszoklasisto,
> a jak się pisze oprÓcz ?
>
> Co? Nie udało się zdać do II klasy ?
> Nie ma się czemu dziwić. Mądrością nie grzeszysz.

Tylko ludzie takiego pokroju, czyli inteligentni inaczej wciąż myślą, że Patrowicz jeszcze ma coś do powiedzenia w Resbudzie. Zostało mu 0,33% akcji, przynajmniej tak wynika z ostatnich raportów. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 0,00% 0,84 2021-05-07 15:06:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.