Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,68 zł , zmiana od tamtej pory: -30,62%

Re: oooo jaki wysyp trolli, czyli idą duże wzrosty

Zgłoś do moderatora
Startujemy z równego C/WK=1. To wymowny poziom i wskaźnik. Mało tego bezwzględna kapitalizacja czyli 68mln jest bardzo niska co nawet przy stosunkowo niewielkiej rentowności ale sporych przychodach da super C/Z . Kilka baniek netto kwartalnie i roczny dwucyfrowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -0,40% 7,41 2021-10-18 09:14:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.