Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Omówienie sytuacji biznesowej Grupy Alumetal po Q1 2020

Zgłoś do moderatora
Kurcze,
od dłuższej chwili zastanawiam się co Ci odpisać :-)
I kw. - OK
II kw. - spodziewane spadki ok. 50% ale RS dopiero 30.09
44 mln w rezerwie na div,
I tu się zaczyna - można (będąc wew. spółki) sprzedać przed RS wiedząc co się święci, opublikować półrocze, odkupić i ściągnąć div lub przed rs ściągnąć div i sprzedać po żeby na koniec roku odkupić.
Myślę, że poznamy prawdziwe oblicze zarządu w tym roku. Mam nadzieję, że zachowaj się fair = trzeba zacząć czytać info z spółki na bieżąco :-) ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL 0,00% 38,30 2020-07-03 16:42:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.