Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,30 zł , zmiana od tamtej pory: -2,61%

Re: Omikron u zaszczepionych link z dzisiaj

Zgłoś do moderatora
Jak ktoś myslał,że po szczepionce będzie kuloodporny to chyba jest mądry inaczej.
Szczepionaka na Covid ma minimalizować prawdopodobieństwo zarażenia i maksymalizować szanse przezycia.
Czyli mozna się zarazic ale ryzyko ciężkiego przebiegu choroby i zgonu jest minimalne. Więc strachy, że 2 osoby zaszczepione złapały Omikrona to żadna informacja.
A raport zaskakująco dobry. Ciekaw co się stało bo jeszcze w połowie roku Prezes mówił, że spółka jest na granicy opłacalności i nie ma kasy na podwyżki dla pracowników bo trzeba kupić prawa do emisji co2. A tu nagle mamy 100 ml zł zysku. Ciekawe!!! Chyba zamiast tego węgla brunatnego cos innego odkopali???
JS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 0,68% 14,90 2022-05-19 10:39:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.