Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: -31,53%

Re: Olsztyn... czyli obecnie największe chyba konfitury. :-)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-04 o godz. 13:11 ~Rrrr napisał(a):
> Aha trzeba grubym inwestorom pisać jak krowie na rowie a może się zlituja jak ulica coś napisze bo oni nie wiedzą.Rynek ma być nieprzewidywalny a dobre Infa zna tylko parę osób i oni mają na takich spółkach zarabiać ,reszta albo się fuksem załapie i w pore odda choć 99 procent tego nie zrobi a reszta ma być dawcą kapitału proste jak giełda

Ja nie wiem, czy na jakiś "grubych" (o ile się nie czają pod progami) tu jeszcze jest jakiekolwiek miejsce...
Gruby jest prezes Jan i nikt od niego tu grubszy nie będzie - chyba, że on tak zadecyduje, ale to na pewno nie stanie się przy jednocyfrowym kursie...

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -5,59% 1,52 2022-05-23 17:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.