Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,68 zł , zmiana od tamtej pory: 2,86%

Re: Okiem technika Fryderyka

Zgłoś do moderatora
Ja się kieruję wyłącznie analizą techniczną i nie uznaje czegoś takiego jak godziwa cena.
Oczywiście mam swoje założenia związane z tym co napisałem, ale są one związane z pewna formacją, która moim zdaniem się tu tworzy, a nie z godziwą ceną, która dla jednych może wynosić 7 zeta a dla drugich 14.
Z oczywistych względów nie napisze tego na forum, bo to byłoby sprzeczne z moim interesem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,25% 7,90 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.