Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,61 zł , zmiana od tamtej pory: 4,01%

Re: Okiem technika Fryderyka

Zgłoś do moderatora
pisze Pan "niestety w tym segmencie rynku dużo do powiedzenia ma polityka",a wiemy,że zbliżają sie wybory.Czyli jedna wypowiedż znaczącego polityka obecnej władzy,radykalnie może zmienić obecną wycenę.Czy wtedy też at ma znaczenie?I,ostatnie pytanie.Ile w/g Pana wynosi wartość godziwa Energi w obecnej sytuacji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,44% 7,92 2020-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.