Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: 16,53%

Re: Ojojojojojojojoj ... nowu wracamy na 16pln

Zgłoś do moderatora
Ach ta logika teorii Teda: .. jak się sytuacja uspokoi i kurs wróci w okolice 20 . A dlaczego nie napisać: jak się sytuacja uspokoi a kurs wróci do 15 zł ? Czy warto czytać wpisy kogoś kto pisze takie rzeczy? Chyba tylko po to, żeby się z tego ponabijać :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST -0,77% 28,20 2021-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.