Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: 17,44%

Re: Ojojojojojojojoj ... nowu wracamy na 16pln

Zgłoś do moderatora
Chociaż by .

Z informacji agencji Reutera i innych mediów wynika z kolei, że najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem będzie utrzymanie decyzji o zamknięciu restauracji,

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-niemcy-i-lockdown-w-wersji-light-6578162530167648a ( to niemcy)

W Polsce zamknięte do 27. XII, a skoro ferje będą do 18 to na 90% przedłużą również zakaz dla restauracji..

W perspektywnie 2-3 lat Amrest na pewno będzie powyżej 50 zł.
Tylo czy nie lepiej teraz przesiść się gdzieś gdzie wzrosty są już i będą przez najbliższe miesiace.. a Tu wrócic, jak się sytuacje będize stabilizowała... I jak spadnie poniżej 20 zł...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 0,78% 28,42 2021-11-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.