Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,10 zł , zmiana od tamtej pory: 204,94%

Re: Oglaszam koniec KOREKTY i jazde na 20PLN

Zgłoś do moderatora
Niekoniecznie Możesz mieć rację ; to zależy jak oceniać to co stało się po publikacji wyników za I półrocze .
Pytanie 1) kto w tym dniu kupował ( kupowali spekulanci i drobnica skuszeni wynikami czy ktoś większy  chciał wejść na dłużej )
pytanie 2 ) czy nasz Sterniczy jest zainteresowany takimi poziomami ( zakładając że celem Sterniczego - tak ja przez ostatni rok - było zaniżanie kursu to dlaczego miały teraz tolerować takie ceny )
Osobiście jestem ostrożny , Sterniczy już nie raz pokazywał że to On rozdaje karty .A w co będzie grać teraz ???/
Życzę Powodzenia .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 3,35% 24,70 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.