Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: -17,36%

Re: offshore_kontrakty

Zgłoś do moderatora
maja zaklad w Kokoszkach (Gdansk), Mati byl tam w zeszlym miesiacu. Moze cos jest na rzeczy

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pekabex-chce-ruszyc-w-21-z-budowa-trzech-projektow-mieszkaniowych-wywiad-8078674.html

Jak wskazała, prefabrykację można też stosować w przypadku infrastruktury odnawialnych źródeł energii.
"Wieże wiatrowe, szczególnie z Niemczech, buduje się właśnie z konstrukcji żelbetowych. Mamy doświadczenie w realizacji takich projektów, gdyż w przeszłości z powodzeniem realizowaliśmy takie konstrukcje w Polsce. Nie są to proste zamówienia, bo są to elementy wielkogabarytowe, ale my mamy odpowiednią infrastrukturę i zaplecze do takich projektów. Nie sądzę jednak, żeby tych zamówień było bardzo dużo w skali całego rynku budowlanego w najbliższym roku" - powiedziała wiceprezes Pekabeksu."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,28% 3,57 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.