Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,71 zł , zmiana od tamtej pory: -3,36%

Re: offshore_kontrakty

Zgłoś do moderatora
nie znam sie na tym ale wyobrazam sobie sytuacje ze czesci sie sklada i transportuje do punktow docelowych.

ze stronki Zamet:
"Jesteśmy znanym i cenionym wykonawcą konstrukcji stalowych dla przemysłu wydobycia ropy i gazu ziemnego, a w szczególności trafostacji, platform wiertniczych, derricków oraz elementów morskich farm wiatrowych.
Konstrukcje tego typu przeznaczone są dla naftowo- gazowych instalacji na lądzie i morzu, rafinerii, morskiej energetyki wiatrowej, turbin wiatrowych i towarzyszących im urządzeń energetycznych."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,28% 3,59 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.