Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  600,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Re: Oferty SOG, duży wpływ na wycenę spółki

Zgłoś do moderatora
Ze wszystkim sie zgadzam po za tym, ze sog ne jest podstawowa dzialalnoscia. Skoro generuje z 3 segmentow najwiekszy zysk netto to jak mozna mowic ze nie jest podstawową. W ostatnim czasie zyski mocno poszly w góre na tym segmencie, stad ogolnie mozna sie zastanawiac czy warto to sprzedawać. Na pewno w przyszlosci beda problemy z ekologią i tutaj mysle ze nalezy szukac przyczyn.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -1,10% 630,00 2021-09-23 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.